Kandydatury do Samorządu Szkolnego 2018/19

Dodane przez: Model dnia: 23.09.2018 godz.: 14:56
Newsy

W dniu 28.09.2018r. odbędą sie wybory Przewodniczącego Samorządu Szkolnego na rok 2018/2019. 

Oto kandydaci:

Cześć, LaughingNazywam się Miłosz Dynasiński jestem uczniem klasy 3a TE. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną i kreatywną. Moim zainteresowaniem jest  głównie muzyka. Chciałbym  zostać Przewodniczącym Samorządu Szkolnego i przyczynić się do poprawy atmosfery w szkole. Chciałbym , by szkoła  przyciągała uczniów. Mam świetne pomysły i myśle że przy Waszej pomocy, będę mógł je zrealizować.  Głosujcie na mnie!!! Nie będziecie żałować wyboru!!! Pozdrawiam!!!Laughing

 

 

CześćLaughing  nazywam się Natalia Hapkie i chodzę do klasy 2TF i startuję do Samorządu Szkolnego! Interesuję się muzyką. Jestem bardzo kreatywna i otwarta na nowe wyzwania. Większość pewnie kojarzy mnie z występów taecznych, bo taka właśnie jestem. Lubię tańczyć, lubię dobrą zabawę przy czym nie zapominam o obowiązkach. I to właśnie będę chciała wprowadzić. Chcę, aby każdy uczeń nie patrzył na szkołę tylko przez pryzmat nauki, ale także widział, to, co w szkole jest również wartościowe, jak znajomości na długie lata i wspomnienia do których każdy chętnie wróci.

 

 

 

CześćLaughing nazywam się Oliwia Lewandowska i chodzę do klasy 2A. Do Samorządu Szkolnego startuję, ponieważ po roku spędzonym w naszej szkole, zdążyłam zobaczyć co można by u nas zmienić i podsunęło mi to wiele pomysłów, które chciałabym zrealizować w najbliższym roku szkolnym. Jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną i bardzo zorganizowaną. Ponadto bardzo łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, więc na pewno każdemu z Was będzie łatwo się ze mną porozumieć, gdyby nastała taka potrzeba.  SmileInteresuję się literaturą i gastronomią, a w weekendy uczęszczam do szkoły zaocznej, ponieważ uważam, że należy wykorzystywać swoje możliwości w pełni, dlatego jako Przewodnicząca Samorządu Szkolnego będę starać się zrealizować jak najwięcej swoich planów, jak np. wypromowanie naszej szkoły bardziej niż dotychczas. Myślę, że nie pożałujecie, jeśli oddacie na mnie swój głos.Laughing
Więcej

Już niedługo Dzień Chłopaka!

Dodane przez: Model dnia: 18.09.2018 godz.: 22:10
Newsy

Z okazji Dnia Chłopaka mamy propozycję, aby Dziewczyny indywidualnie, klasowo, grupowo  zamawiały muzyczne życzenia dla chłopaków, których chciałyby obdarować takim prezentem. Życzenia będą przekazywane na przerwach 01.10. 2018 r(poniedziałek) w trakcie zorganizowanego w naszej szkole Międzynarodowego  Dnia Muzyki. Zamówienia składajcie w bibliotece, do specjalnie przygotowanego tajnego pudełka do dnia 25 września (wtorek).

Zapraszamy także do głosowania na najsympatyczniejszego chłopaka w naszej szkole. Karteczki z Waszymi typami wrzucajcie do pudełka w holu szkoły na parterze do czwartku 27 września.

B.Kołybska

Więcej

Muzyka jest dobra na wszystko! 1 X - Międzynarodowy Dzień Muzyki!

Dodane przez: Model dnia: 18.09.2018 godz.: 16:09
Newsy

Czy umiecie sobie wyobrazić świat bez muzyki? Historia pokazuje, że każda cywilizacja, która kiedykolwiek zamieszkiwała naszą planetę, wykorzystywała muzykę w religii, medytacji, medycynie, rytuałach i rozrywkach. Udowodniono, że muzyka wpływa także na nasze zdrowie!

W poniedziałek 01.10.2018 r.  zapraszamy Was do wspólnej zabawy i obchodów tego święta.

Masz ulubionego wykonawcę muzycznego? Może chciałbyś nam go zaprezentować? Weź udział w konkursie w poniedziałek   i stań się nim! Najlepsze przebranie zostanie nagrodzone podczas długiej przerwy. O godz. 11.20 odbędzie się także konkurs dla uczniów i nauczycieli „Czy znasz tę melodię?”. Lista wykonawców dostępna w bibliotece szkolnej.

B. Kołybska

Więcej

Wnioski o przyznanie stypendiów dla uczniów zdolnych

Dodane przez: Model dnia: 17.09.2018 godz.: 17:38
Newsy

UWAGA!!!

Do końca miesiąca (30.09.2018) można jeszcze składać wnioski o przyznanie stypendiów dla uczniów zdolnych "prymus Pomorza i Kujaw" oraz "Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza". Szczegółowe informacje na stronach internetowych, gdzie również w formie elektronicznej należy wypełnić wnioski:

https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl/22,prymus-pomorza-i-… 

oraz 

https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl/90,prymusi-zawodu-ku…

Więcej

Ostatnia szansa!!!

Dodane przez: Model dnia: 12.09.2018 godz.: 15:05
Newsy

UWAGA!!!

Posiadamy jeszcze  wolne miejsca w zawodzie


FRYZJER – Branżowa Szkoła Nr 1 (na zajęcia praktyczne znajdziemy Ci pracodawcę) 

Zadzwoń - tel. 56 654 46 13, 56 654 46 30  lub przyjdź do sekretariatu szkoły – pomożemy Ci wypełnić dokumenty! Nie bądź smutny, bądź wesoły, zostań uczniem naszej szkoły!

          Szacun dla zawodowców !!!

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.