IX Toruńskie Dni Kariery

Dodane przez: Model dnia: 14.10.2018 godz.: 21:54
Newsy

W tym roku Toruńskie Dni Kariery odbyły się pod hasłem: „RÓŻNE OBLICZA KARIERY-CO NAS MOTYWUJE DO PRACY?”.  W ramach TDK uczniowie mogli skorzystać z warsztatów, prelekcji oraz zapoznać się z prezentacją filmów promocyjnych toruńskich szkół branżowych, a ich rodzice - zainteresowani wsparciem swojego dziecka w podejmowaniu decyzji dotyczących kariery zawodowej- mogli spotkać się z doradcami zawodowymi. Również młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dniu 11.10. 2018 r. w warsztatach Powiatowego Urzędu Pracy pt. „Młodzi na toruńskim rynku pracy”.

I my włączyliśmy się w TDK - na terenie naszej szkoły zorganizowaliśmy interesujące warsztaty dla uczniów szkół podstawowych pt. „Dziś uczeń, jutro księgowy, menedżer…” – prezentacja zawodu technika ekonomisty i technika handlowca oraz „Koktajlowe fryzury dla każdego” – prezentacja zawodu fryzjer.

Dziękujemy przybyłej młodzieży za uczestnictwo w tych zajęciach i już dziś zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej szkoły oraz zapoznania się z jej ciekawą ofertą! PamiętajcieMĄDRY WYBÓR – DOBRY ZAWÓD !!!

Mirosława Łuksza

Więcej

Propozycja Samorządu Szkolnego

Dodane przez: Model dnia: 14.10.2018 godz.: 21:39
Newsy

Nadeszła jesień, więc czas wzbogacić swoją garderobę o cieplutką i milutką bluzę z logo ZSE TORUŃ. Samorząd Szkolny rozpoczyna w nadchodzącym tygodniu zbiórkę zamówień na bluzy!
W tym sezonie macie do wyboru 6 kolorów, wszystkie w rozmiarach od S do XL. Cena bluzy to jedyne 75 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji : http://www.textileeurope.com/dynamic/sizespecs/276_01--62-208-0_sizespecs.pdf


Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie zamówień wraz z imienną listą, wybranym  kolorem oraz rozmiarem  i oczywiście wpłaconą należną kwotą od wtorku 16.10 2018 do 26.10.2018 do Pani Beaty Gurtowskiej. Okres ich realizacji to około 2 tygodnie. Przy składaniu zamówienia będzie można zapoznać się również z konkretnymi wymiarami bluz w danym rozmiarze.

Życzymy udanych zakupów!

Więcej

Świadomy zawsze ubezpieczony - wizyta w ZUS

Dodane przez: Model dnia: 13.10.2018 godz.: 20:13
Newsy

Świadomy zawsze ubezpieczony – to hasło pod którym klasa II a dnia 10.10.2018r. udała się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Toruniu, wraz z nauczycielami Agnieszką Kulik-Górzyńską i Ewą Sajewską. Podczas wizyty Pani Mirosława Kozłowska Naczelnik Wydziału Obsługi Klienta i Korespondencji przedstawiła uczniom funkcjonowanie bezpośredniej obsługi klienta ZUS. Zajęcia miały charakter interaktywny, uczniowie mogli wykorzystać swoją wiedzę o ubezpieczeniach społecznych nabytą w szkole obsługując tzw. bileterkę czy urzędomat.

Ewa Sajewska

Więcej

Byliśmy w teatrze!

Dodane przez: Model dnia: 11.10.2018 godz.: 21:36
Newsy

09.10.2018 r. wybraliśmy się do Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu na spektakl „#ciemność”. Historia inspirowana „Jądrem ciemności” Josepha Conrada została przeniesiona w dzisiejsze realia i opowiedziana współczesnym językiem.
Liczne efekty specjalne, niezwykłe stroje i wspaniała gra aktorów nikogo nie pozostawiły obojętnym. A już zwłaszcza siedzących w pierwszym rzędzie Laughing  Spędziliśmy wspaniały wieczór! Do zobaczenia w teatrze na kolejnych spektaklach.

Anna Hanasz

Więcej

Lekcja w Fundacji Generał Elżbiety Zawackiej

Dodane przez: Model dnia: 11.10.2018 godz.: 21:30
Newsy

Dnia 09.10.2018 r. klasa 1 A i 1 B były razem z wychowawczyniami panią Małgorzatą Neckowicz i panią Magdaleną Jastak na lekcji w Fundacji Generał Elżbiety Zawackiej. Pani Anna Rojewska opowiadała o życiu, pracy i pasji patronki naszej szkoły. Uczniowie obejrzeli też film - wywiad z Panią Generał. Później było pamiątkowe zdjęcie na ławeczce. Wiktoria i Klaudia z 1 B oraz Kuba z 1 A prezentowali się wspaniale w mundurach z okresu wojny.

M. Jastak, M. Neckowicz

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.