Projekt "Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi"

Dodane przez: Model dnia: 11.04.2018 godz.: 21:27
Newsy

Uwaga kandydaci do projektu „Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi”

 związku z warunkami organizacji trzech różnych form wsparcia dla uczniów zawartymi we wniosku o dofinansowanie projektu „Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi” informuję, że w latach 2018-2019 w projekcie może wziąć udział 87 uczniów.

Jednym z wymagań dotyczących organizacji form wsparcia jest zróżnicowanie osób w nich uczestniczących. Wskaźnik obowiązujący wyznaczony naszej szkole to 78 różnych osób uczestniczących w projekcie.

Oznacza to, że tylko niektóre osoby  mogą otrzymać tzw. podwójne wsparcie (te, którym przyznano największą liczbę punktów w tej turze naboru).

Mając na uwadze powyższe, proszę osoby, które składały wniosek zarówno na kurs e-Urzędnik, jak i na płatny staż, a zostały zakwalifikowane wyłącznie do jednej formy wsparcia, o weryfikację swojego udziału w danej formie wsparcia (kurs e-Urzędnik, płatny staż) oraz przekazanie informacji na temat ewentualnej zmiany wniosku wicedyrektor Beacie Jekel do piątku 13 kwietnia 2018 r.

Podczas nieobecności wicedyrektor w czwartek (planowana konferencja w OKE) informację pisemną proszę zostawić w sekretariacie.

Beata Jekel

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.