Strona główna
E-commerce
Tutaj jesteś

Gdzie kupić suby na YT? Co dzięki temu zyskasz?

13 stycznia 2022 Gdzie kupić suby na YT

Liczba subskrypcji to dla wielu twórców YouTube jeden z najważniejszych wskaźników, na które zwracają uwagę przy analizowaniu postępów w rozwoju ich kanałów. Przede wszystkim dlatego, że jak żaden inny opisuje on popularność danego twórcy. Liczba subskrybentów w oczywisty sposób przekłada się na to, ile osób zobaczy kolejne filmy, decyduje też o tempie dalszego wzrostu oglądalności (z uwagi na to, iż subujący często udostępniają filmy, przyczyniając się do poznania twórcy przez nowych widzów).

Liczba subskrybentów ma jednak duże znaczenie również z innych powodów. Najważniejszy z nich to z całą pewnością fakt, iż algorytmy odpowiedzialne za promowanie filmów właśnie ten wskaźnik biorą pod uwagę przy pozycjonowaniu klipów. Im więcej subskrypcji ma dany kanał, tym więcej osób zobaczy miniaturki jego filmów. Zdobycie pierwszych kilku tysięcy subów jest zatem kluczowym i zarazem najtrudniejszym etapem rozwoju kanału. Na szczęście istnieją sposoby na to, by ułatwić to zadanie.

Gdzie kupić suby na YT i dlaczego warto to zrobić?

Mówiąc o metodach pozwalających przyspieszyć rozwój kanału na YouTube, mamy na myśli przede wszystkim zakup subskrypcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy pominąć etap, który jest najbardziej żmudny oraz przysparza zdecydowanie największych trudności. Ile subów możemy zdobyć, decydując się na ich zakup? Tu sprawa jest otwarta, ale warto zachować ostrożność i nie kupować więcej niż kilka tysięcy.

Gdzie kupić suby na YT? Najlepiej w sklepach oferujących podobne usługi – to wyjście zdecydowanie najwygodniejsze i dające największą pewnością co do dobrych efektów. Czemu warto to zrobić? Jak już wspomnieliśmy – przede wszystkim z uwagi na przyspieszenie rozwoju kanału. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zarabianie na reklamach możliwe jest dopiero po tym, jak osiągnie on co najmniej 1000 subów. Duża liczba subskrypcji pozytywnie wpływa też na atrakcyjność kanału w oczach reklamodawców.

Suby na YT – sklep. Jak wygląda transakcja i jakie są jej koszty?

Oferujący suby na YT sklep zadbał to, by cała transakcja z punktu widzenia twórcy internetowego była bardzo prosta. Wystarczy tylko kilka kroków – podanie danych kanału oraz wybór liczby kupowanych subów. Warto pamiętać, że subskrypcje nie pojawią się na naszym kanale od razu. To bardzo ważne z punktu widzenia wiarygodności całej operacji. To, ile trwać będzie procedura, zależy od liczby kupionych subów. Czas realizacji usługi waha się od 3 dni (w przypadku 25 subów) do 23 dni (dla 2 tysięcy subów).

Koszt zakupu subów oczywiście również zależy od ich ilości. Najmniejszy pakiet zakłada sprzedaż 100 subów i kosztuje 35 złotych. Decydując się na zakup 500 subów, musimy natomiast przygotować się na wydatek rzędu 165 złotych. Największy pakiet to zaś 2 tysiące subów i koszt 495 złotych. Oczywiście trzy wspomniane pakiety wcale nie wyczerpują oferty sklepu. Poza nimi, możemy kupić pakiety 150, 250, 300, 400, 1000 oraz 1500 subów

Subskrypcje YT – sklep. Kup suby i zainwestuj w szybszy rozwój

Kiedy warto zamówić suby na YT kup je przede wszystkim, jeśli twój kanał dopiero stawia swoje pierwsze kroki i trudno jest mu przebić się przez tysiące konkurencyjnych propozycji. W ten sposób możesz szybko przekroczyć próg tysiąca subów, niezbędny do osiągania przychodów z reklam. Nie bez znaczenia jest też to, że algorytmy częściej będą podpowiadały twoje filmy użytkownikom, co przyspieszy wzrost liczby nowych widzów i sprawi, że reklamodawcy chętniej będą nawiązywali z tobą współpracę – a to przekłada się na dodatkowe zarobki.

Artykuł sponsorowany

Redakcja zset.pl

Daniel, autor publikujący posty na ZSET.pl na temat finansów, biznesu i gospodarki, jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie finansów korporacyjnych. Jego wnikliwe analizy i przenikliwe spojrzenie na aktualne wydarzenia gospodarcze dostarczają czytelnikom cennych informacji i perspektyw na temat zmian rynkowych. Z bogatym doświadczeniem zawodowym w sektorze finansowym, Daniel dzieli się praktycznymi poradami oraz świeżymi spostrzeżeniami, dostarczając czytelnikom wartościowych wskazówek dotyczących inwestycji, strategii biznesowych i ogólnych trendów gospodarczych

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

co to outsourcing
co to jest ergonomia
Strony internetowe Kraków

Jesteś zainteresowany reklamą?