Ile kosztuje samochód elektryczny?

Nowoczesne samochody elektryczne to pojazdy nowej generacji, o których wielu może tylko pomarzyć. Samochody elektryczne są ekologiczne i przede wszystkim ekonomiczne, więc ich zakup czy wynajem opłaca się użytkownikom. Za nowy samochód elektryczny średniej klasy należy dać ok. od 100 tysięcy złotych wzwyż. Im bardziej innowacyjne technologie, tym bardziej rośnie cena samochodu elektrycznego. Nie każdy może otrzymać kredyt w banku na realizację upragnionego zakupu. Istnieje jednak opcja alternatywna, która wcale nie wymaga ogromnych nakładów finansowych oraz kupowania nowego samochodu elektrycznego. Samochód taki można bowiem po prostu wziąć w leasing na określony czas, a następnie go zwrócić, bądź wykupić ostatecznie na własność, jeśli spełni wszelkie oczekiwania. VW FS finansuje leasing samochodów nowych i używanych.

Cena samochodu elektrycznego – jak zminimalizować?

 

Leasing pojazdu polega na jego użytkowaniu w zamian za uiszczanie miesięcznej opłaty. Nie trzeba zatem kupować, wystarczy wynająć i cieszyć się dostępem do najnowocześniejszych technologii niewielkim kosztem. Opłata miesięczna jest liczona często adekwatnie do eksploatacji pojazdu a ściślej mówiąc do różnicy pomiędzy jego wartością sprzed leasingu a wartością po każdym kolejnym miesiącu eksploatacji. Osoby, które podpisują umowę leasingu, niezależnie czy są to osoby prywatne czy przedstawiciele firm, powinny posiadać wkład własny, lecz mogą też liczyć na finansowanie VW FS. Posiadanie samochodu elektrycznego w leasingu zdecydowanie podnosi prestiż każdego użytkownika.

Czy leasing elektrycznego pojazdu jest intratny?

 

Wiele osób decyduje się na leasing, ponieważ nie stać ich na standardowy zakup pojazdu. Niektórzy świadomie wolą wybrać taką formę, ponieważ jest dla nich wygodna i komfortowa. Leasing samochodu elektrycznego jest opłacalny zarówno dla kieszeni użytkownika, jak i dla środowiska naturalnego.

Dla kogo pojazd elektryczny w leasingu?

Pojazdy elektryczne przeznaczone są w ofercie leasingowej zarówno dla przedsiębiorców jak i dla zwykłych osób fizycznych. Jest to dobra opcja dla ludzi, którym leży na sercu dobro otaczającej go natury i który przy okazji ceni sobie nowinki technologiczne. Leasing jest wyjściem, które nie wymaga tak skomplikowanych procedur jak staranie się o kredyt w samochodowy w banku. Minimalne formalności służą zabezpieczenia interesów oferentów kredytowych, ale są też bardzo korzystne z punktu widzenia nabywcy. Leasing samochodów elektrycznych cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.