Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając biuro wirtualne w Warszawie?

Aktualnie, biura wirtualne cieszą się ogromną popularnością nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Coraz częściej przedsiębiorcy rezygnują z wynajmu drogiej przestrzeni do pracy i zastępują ją adresem wirtualnym. W Warszawie, taką usługę świadczy Biuro Kamienica. Pozwala na uzyskanie dobrego adresu do rejestracji firmy i adresu do korespondencji oraz celów marketingowych.

Zanim wynajmiesz biuro wirtualne w Warszawie

Zastanów się nad kilkoma kwestiami lub porozmawiaj z właścicielem biura, które Cię interesuje. Rozwiejesz w ten sposób swoje wszelkie wątpliwości lub dowiesz się o ukrytych kruczkach. 

 1. Na jak długo chcesz związać się umową z biurem? Wielu dostawców zatrzymuje przedsiębiorców na wiele miesięcy i podaje ceny za roczny wynajem. W wielu przypadkach interesuje nas krótszy kontrakt. 
 1. Czy mogę obejrzeć produkt przed zakupem? Dowiedz się, czy firma udostępnia wszystkie swoje wirtualne biura za darmo przez pierwszy miesiąc, w ten sposób będziesz mógł ocenić, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.
 1. Z ilu lokalizacji możesz skorzystać? W przypadku rozbudowy marki, kwestia ilości lokalizacji gra kluczową rolę.
 1. Jak łatwo możesz zmienić instrukcje odbierania połączeń?
 1. Czy potrafisz zrozumieć swój rachunek i uzyskać do niego dostęp online, kiedy tylko chcesz?
 1. Czy będziesz zadowolony ze spotkania z klientami w biurach, czy też martwisz się, że nie zrobią na nich wrażenia? Kolejny powód, by dokładnie przyjrzeć się temu, na co się decydujemy.
 1. Czy będzie w pobliżu personel, który wesprze w razie potrzeby?
 1. Czy przestrzenie co-workingowe są produktywne? Możesz liczyć na szczerość dostawcy, z pewnością doradzi Ci, co będzie najlepsze dla Twojego biznesu. 

Czego przedsiębiorcy najczęściej poszukują w biurach wirtualnych?

Wiele osób zwraca szczególną uwagę na to, czy będą mogli uzyskać dostęp do sal konferencyjnych oraz usług takich jak:

 • dostęp całodobowy,
 • powitanie i przyjęcie gości,
 • czarno-biały druk,
 • luksusowe meble i stylowy wystrój,
 • studio fotograficzne i dźwiękowe,
 • taras, 
 • dostęp do dachu,
 • przestrzenie przyjazne zwierzętom,
 • dostępne świeże owoce, kawa i herbata,
 • automaty z przekąskami i zimnymi napojami.

Zanim zaczniesz poszukiwania swojej idealnej przestrzeni wirtualnej, zastanów się nad swoimi potrzebami, potrzebami Twoich współpracowników i samego biznesu. Wtedy zacznij poszukiwać ofert, które będą zawierały w sobie wszystko to, czego potrzebujesz. Poświęć czas na szczegółowe sprawdzenie każdej lokalizacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *