Biznes

System Ready_ czyli ułatwiony obieg dokumentów w firmie

Wiele firm poszukuje rozwiązań technologicznych, które pozwolą na zoptymalizowanie czasu pracy. Przedsiębiorcy często decydują się na dodatkowego pracownika, co wiąże się ze sporą opłatą. Z pomocą przychodzi im sprawdzony przez tysiące firm system Ready, czyli zaawansowane rozwiązanie, które zna wszystkie zasady instrukcji kancelaryjnej. Elektroniczny obieg dokumentów to coś, czego prawdopodobnie potrzebuje każda firma posiadająca przynajmniej kilku pracowników. Elektroniczny dziennik korespondencji, baza klientów jak w CRM, obsługa spraw i wygodny pulpit użytkownika to dopiero początek profitów które przemawiają za tym rozwiązaniem. 

Wszystko pod ręką w jednej aplikacji

Sterty papieru, teczek, zapełnione szafy archiwalnymi danymi to już przeszłość dla przedsiębiorców którzy idą z duchem czasu. Dziś popularnym rozwiązaniem jest chmura, która magazynuje wszelkie dane. Każdego dnia przybywa ich jednak coraz to więcej i problemem może stać się ich organizacja. Pracownicy  czy też sam właściciel narażeni są na presję czasu i ciągły stres, czy niczego nie zapomnieli.  Postawienie wszystkiego na elektroniczny obieg informacji sprawi, że temat ten stanie się znacznie prostszy. Ogromnym ułatwieniem jest również aplikacja mobilna, dzięki czemu nie będziemy potrzebowali dostępu do PC, co dotąd zapewne było codziennością. Aplikacja mobilna Ready_ to coś o czym prawdopodobnie wiesz jeszcze niewiele, ale wkrótce będziesz się sobie dziwił, jakim cudem dawałeś bez niej radę na co dzień.

Workflow faktur – ułatwiony przepływ

Chmura to bezcenne narzędzie, ułatwiające życie w różnych dziedzinach. Możemy zamieścić w niej wszystkie dokumenty, między innymi faktury czy też umowy. Dzięki temu, że znajdują się w jednym miejscu, każdy uprawniony pracownik może z nich skorzystać. Praca zdalna nie będzie więc już problemem przy papierkowej robocie. System workfolw faktur staje się lekki i przyjemny, zrozumiały dla każdego. Faktury przestaną być nieprzyjemnym tematem. Oprogramowanie to wspomaga pracę całego zespołu. Możemy w ten sposób określić role, jakie w przetwarzaniu danych firmy będą pełnić poszczególni pracownicy.

Nie marnuj czasu i pieniędzy

Czas jak wiadomo to bezcenna wartość, którą powinniśmy szanować każdego dnia. Dzięki systemowi Ready_ nie musimy wprowadzać ręcznie faktur do programów księgowych, cały proces obiegu dokumentów staje się prostszy i przyjemny. Oznacza to koniec chaosu, gubienia ważnych dokumentów i braku organizacji. Dodatkowo możemy zrezygnować z dodatkowych pracowników, którzy wcześniej pełnili te funkcje, co będzie ogromną oszczędnością budżetu firmy. 

Redakcja zset.pl

Daniel, autor publikujący posty na ZSET.pl na temat finansów, biznesu i gospodarki, jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie finansów korporacyjnych. Jego wnikliwe analizy i przenikliwe spojrzenie na aktualne wydarzenia gospodarcze dostarczają czytelnikom cennych informacji i perspektyw na temat zmian rynkowych. Z bogatym doświadczeniem zawodowym w sektorze finansowym, Daniel dzieli się praktycznymi poradami oraz świeżymi spostrzeżeniami, dostarczając czytelnikom wartościowych wskazówek dotyczących inwestycji, strategii biznesowych i ogólnych trendów gospodarczych