Wózki inwalidzkie elektryczne, pokojowe i terenowe

Obecnie, poza tradycyjnymi, ręcznymi modelami wózków inwalidzkich, na rynku medycznym można znaleźć bardziej nowoczesne i nowatorskie egzemplarze. Rozwój medyczny względem wyposażenia udogodnień rehabilitacyjnych i ortopedycznych umożliwia coraz swobodniejsze i niezależne funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym z ograniczoną funkcją ruchową. Jednym z technicznych problemów, z jakimi na co dzień muszą borykać się użytkownicy wózków inwalidzkich, to fakt, iż wózki do użytku zewnętrznego, często nie pozwalają na swobodne funkcjonowanie w zaciszu domowym i odwrotnie. Dlatego też na rynek wprowadzono wózki, które sprawdzają się w obu warunkach, tak, aby w pełni zapewnić najwyższy poziom komfortu użytkownikowi i poprawić jego jakość życia. Co świadczy o wielofunkcyjności wózka inwalidzkiego, gdzie szukać i jak dostosować właściwy dla siebie egzemplarz?

SKIB-MED – profesjonalny sklep medyczny w Twojej okolicy

Firma SKIB-MED, specjalizuje się w sprzedaży i wypożyczaniu sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Doświadczenie i wieloletnia aktywność na rynku medycznym, pozwoliła na nawiązanie współpracy ze sprawdzonymi producentami. W ofercie sklepu znajdziesz więc najwyższej klasy wózki elektryczne, pokojowe, czy też modele cechujące się dodatkową stabilizacją. Firma świadczy usługi w województwie lubelskim – głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Zespół tworzy wykwalifikowany, pełen empatii personel, który za priorytet dobro i bezpieczeństwo pacjenta/klienta. Co więcej, klienci SKIB-MED zyskują wsparcie na każdym etapie zakupu oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz w uzyskaniu refundacji NFZ. Wejdź na SKIB-MED.pl i poznaj specyfikę pracy firmy.

Możliwości elektrycznych wózków inwalidzkich

Wózki elektryczne to nowy wymiar samodzielności i niezależności dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Napęd elektryczny to ogromna zaleta wózków inwalidzkich, dzięki którym możliwe są podróże nawet na długie dystanse. Proste w obsłudze i bezawaryjne stanowią nieocenione udogodnienie dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Niektóre modele, ze względu na dodatkowe wyposażenie są dość masywne, dlatego też SKIB-MED w swej ofercie zawiera alternatywę – wózki elektryczne, które sprawdzają się zarówno w pomieszczeniu, jak i w terenie.

Wózek elektryczny EXPRESS – do pokoju i w terenie

Konstrukcja wózka bazuje na podwójnym, wzmocnionym krzyżaku, dzięki czemu demontaż i złożenie wózka nie zajmuje dużo czasu. Dzięki temu wózek nie wymaga dużej przestrzeni, gdy nie jest w użyciu (zmieści się nawet do małego auta). Dokładne parametry jezdne i niezawodną łatwą sterowność zapewnia nowoczesna mikroprocesorowa jednostka sterująca LINX. Komfort i swobodę użytkowania zapewnia fakt, iż wózek dzięki smukłemu wykonaniu, nadaje się do jazdy wewnątrz pomieszczenia, a wydajna jednostka napędowa (silniki 200W) oraz dostosowane koła, pozwalają na użytkowania go na utwardzonym terenie. Więcej informacji na temat możliwości oferowanych przez wózki terenowe znajdziesz na SKIB-MED.pl. Skontaktuj się z zespołem już dziś i zyskaj gwarancję najwyższej jakości produktu oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.