Rozpoczęła się wymiana Polsko - Włoska

Dodane przez: Model dnia: 18.04.2018 godz.: 20:28
Newsy

Od wczoraj gośćmi naszej szkoły są uczniowie ze szkoły Galileo Galilei z Legnano we Włoszech.

Justyna Ziółkowska i Beata Chwastyk Gurtowska

Więcej

Spotkanie z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów

Dodane przez: Model dnia: 18.04.2018 godz.: 20:25
Newsy

W dniu 18.04.2018 r. uczniowie klasy 1A i 1Tf byli uczestnikami lekcji edukacji konsumenckiej, którą poprowadziła Pani Bożena Sawicka – Miejski Rzecznik Konsumentów. Celem tego spotkania było rozwijanie świadomości konsumenckiej wśród młodzieży. Lekcja, tak inna od wszystkich, cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, gdyż przybliżyła zgromadzonym praktyczne sposoby postępowania reklamacyjnego oraz zawierania umów na odległość. W dobie rozwoju sieci sklepów internetowych wiedza ta okazuje się być bardzo pożyteczna.

Mirosława Łuksza

Więcej

Trójka uczniów ZSE zakwalifikowana do II etapu Konkursu o Annie Wazównie

Dodane przez: Model dnia: 16.04.2018 godz.: 16:34
Newsy

W dniu 13.04.2018 r. odbył się I etap konkursu wiedzy o Annie Wazównie, którego celem było popularyzowanie wśród młodzieży wiadomości o historii regionu. Przygotowaniem uczniów do konkursu i jego przeprowadzeniem w ZSE zajęła się nauczycielka historii Pani Anna Grala. Do szkolnej rywalizacji przystąpiło 12 uczniów z klas pierwszych technikum. Wymagania organizatora konkursu tj. Urzędu Marszałkowskiego były wysokie, ponieważ pytania konkursowe były szczegółowe i otwarte.
„Trzynasty” piątek okazał się pomyślnym dniem dla uczniów toruńskiego ekonomika, ponieważ troje z nich przekroczyło wymagany próg punktów tj. 60% i zakwalifikowało się do II etapu konkursu, który odbędzie się 15 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.

I miejsce zajął Adrian Matyjaszek z klasy I A

II lokatę uzyskała Ewelina Przybysz z klasy I TF

III miejsce zajęła Michalina Szatkowska z klasy I TF

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki w rywalizacji międzyszkolnej !!! Laughing

Anna Grala

Więcej

Mistrz Języka Angielskiego !

Dodane przez: Model dnia: 15.04.2018 godz.: 15:10
Newsy

Znamy już Mistrza Języka Angielskiego w naszej szkole!!!

Jest to Oliwia Lewandowska z klasy 1A.

Tytuł Wicemistrza otrzymał Dawid Jordan z klasy 4B.

Serdecznie gratulujemy mistrzowskiej umiejętności posługiwania się językiem angielskim!!! Laughing

Małgorzata Neckowicz

Więcej

Projekt "Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi"

Dodane przez: Model dnia: 11.04.2018 godz.: 21:27
Newsy

Uwaga kandydaci do projektu „Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi”

 związku z warunkami organizacji trzech różnych form wsparcia dla uczniów zawartymi we wniosku o dofinansowanie projektu „Wszechstronny absolwent z uprawnieniami zawodowymi” informuję, że w latach 2018-2019 w projekcie może wziąć udział 87 uczniów.

Jednym z wymagań dotyczących organizacji form wsparcia jest zróżnicowanie osób w nich uczestniczących. Wskaźnik obowiązujący wyznaczony naszej szkole to 78 różnych osób uczestniczących w projekcie.

Oznacza to, że tylko niektóre osoby  mogą otrzymać tzw. podwójne wsparcie (te, którym przyznano największą liczbę punktów w tej turze naboru).

Mając na uwadze powyższe, proszę osoby, które składały wniosek zarówno na kurs e-Urzędnik, jak i na płatny staż, a zostały zakwalifikowane wyłącznie do jednej formy wsparcia, o weryfikację swojego udziału w danej formie wsparcia (kurs e-Urzędnik, płatny staż) oraz przekazanie informacji na temat ewentualnej zmiany wniosku wicedyrektor Beacie Jekel do piątku 13 kwietnia 2018 r.

Podczas nieobecności wicedyrektor w czwartek (planowana konferencja w OKE) informację pisemną proszę zostawić w sekretariacie.

Beata Jekel

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.