Umowy cywilnoprawne, a składki ZUS i podatek dochodowy

Dodane przez: Model dnia: 25.01.2018 godz.: 17:13
Newsy

W dniu 24.01.2018 r.  klasa patronacka Stowarzyszenia Księgowych w Polsce O.O. w Toruniu – IIA, miała okazję uczestniczyć w zajęciach o tematyce „Umowy cywilnoprawne, a składki ZUS i podatek dochodowy”. Pani Anna Chrzanowska Dyrektor SKwP O.O. w Toruniu przybliżyła uczniom w sposób praktyczny rozliczenie wynagrodzeń osób zatrudnionych na postawie umów zlecenia oraz umów o dzieło.

Ewa Sajewska

Więcej

Konkurs "Dzieje Torunia"

Dodane przez: Model dnia: 23.01.2018 godz.: 14:25
Newsy

UWAGA UCZNIOWIE KLAS I, II i III (technikum i szkoły branżowej)

W dniu 26 stycznia 2018 r. (piątek) o godz. 09.45  w świetlicy szkolnej odbędzie się etap szkolny XVIII Miejskiego Konkursu „Dzieje Torunia".

Uczniowie chętni do udziału proszeni są o skontaktowanie się z Panią Beatą Kołybską w bibliotece szkolnej do 25 stycznia 2018 r. (czwartek) do godziny 13.00.

Uczniowie, którzy uzyskają wysoką punktację z testu otrzymają pozytywne oceny z przedmiotu historia. Najlepsi przejdą do kolejnego etapu konkursu.

Życzymy powodzenia! Laughing

 

 

 

Więcej

Co za noc!!!

Dodane przez: Model dnia: 21.01.2018 godz.: 15:59
Newsy

Zjawiskowe dziewczęta, eleganccy chłopcy, pękające z dumy Grono Pedagogiczne oraz Mamy, które z nostalgią obserwowały swoje dorosłe już dzieci – oto obraz „Studniówki 2018” .

Po wytwornie zatańczonym polonezie i otwarciu balu studniówkowego przez Panią Dyrektor Lilianę Adamczyk, zaczął się  ośmiogodzinny  maraton taneczny. DJ Bartosz Nowak wie, jak zatrzymać  na parkiecie. Zaprosił nawet specjalnych gości, wśród nich był  Elvis Presley – on faktycznie  żyje i był na Studniówce ZSE Laughing

Po tej nocy pełnej niezapomnianych wrażeń zostało wiele pięknych ujęć, które zostały zapisane  nie tylko w pamięci ludzkiej , ale i cyfrowej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na stronie Nowości  oraz na portalu Dzień Dobry Toruń.

Tak bawiła się młodzież z najlepszego Technikum w Toruniu !!!!!

Więcej

Świetny pomysł na spędzenie przerwy w szkole

Dodane przez: Model dnia: 18.01.2018 godz.: 16:01
Newsy

Nareszcie mamy śnieg ❄️…

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy go jak na lekarstwo, a i teraz nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie biało. Zamiast więc narzekać i utyskiwać, że znowu zima, korzystajmy więc z każdej wolnej chwili dobrze się przy tym bawiąc ⛄ tak jak Klaudia i Nelli z IIIa Laughing Bałwan śliczny ⛄👍Brawo!!!

Więcej

Kursy zawodowe dla klas II i III

Dodane przez: Model dnia: 16.01.2018 godz.: 23:26
Newsy

UWAGA KLASY II i III

Kursy zawodowe: KASJER WALUTOWY I OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

Zachęcam do skorzystania z kursów zawodowych organizowanych w naszej szkole przez Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr "Denar".

Wiecej informacji oraz zapisy u p. Kulik-Górzyńskiej sala 305

Więcej

Choose Langs:

1 Procent Podatku

Mission: ToRun

Współpracujemy z:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wykon: Wojciech J.